APIE MUS

Infostudija – jau ne vienerius metus rinkoje dirbanti projektavimo, teritorijų planavimo ir dizaino bendrovė. Savo tikslus ir darbo pobūdį siekėme atspindėti rinkdami įmonei pavadinimą. Mūsų pavadinimas – tai lotynų ir italų kilmės žodžių junginys. „Informatio“ lotyniškai reiškia išaiškinimą, žinios perdavimą, „studio“, išvertus iš italų kalbos, reiškia vietą, kur renkasi kūrybingi žmonės, kur generuojamos originalios idėjos. Įmonės vadovas Gediminas Ratavičius 1997 m. baigė Vilniaus Gedimino technikos universitetą, yra architektūros magistras bei atestuotas architektas ( At. Nr. A1057). 1998-2003m dirbo AB“ LITHUN“ architektūriniame skyriuje, UAB “Architekton“, UAB “Jungtinės architektų dirbtuvės”. 2003 m. įkūrė UAB “INFOSTUDIJA“.

PASLAUGOS

Įmonės kolektyvas planuoja specialiuosius, detaliuosius planus. Projektuoja gyvenamuosius (vienbučius, dvibučius, daugiabučius ir kt.) namus, visuomeninius (viešbučius, administracinius, prekybinius, paslaugų, maitinimo, poilsio, sporto ir kt. ), pramoninius (gamybinius, sandėliavimo, servisus ir kt.) pastatus bei interjerus.

DARBO METODIKA

Siekiame išsiaiškinti užsakovo poreikius, norus, galimybes, estetikos suvokimą. Diskusijose išsikristalizuoja kriterijai ir Jums, ir mums. Informacijos analizė, kūrybinis jos interpretavimas, bendras kūrybinis darbas su klientu padeda išgryninti aiškią projekto idėją. Statinio funkcinė dalis ir idėjinė minties sintezė objektą paverčia individualiu ir unikaliu.

Mums labai svarbi projekto realizacija, objekto universalumas, sprendimų optimalumas, darbų kokybė, detalių precizika.

VEIKLOS PRINCIPAI

Kaip kiekvienas žmogus yra unikalus savo asmenybe, savo gyvenimu, taip ir poreikiai bei gyvenimo būdas yra unikalus ir nepakartojamas. Todėl projektuojamų objektų erdvės turi atitikti Jūsų šeimos gyvenimo būdą, pomėgius, verslo specifiką ir kitus poreikius. Mūsų tikslas, kad statinys taikytųsi prie Jūsų , o ne Jūs taikytumėtės prie statinio.

Mūsų darbų koloritas ir formos labai įvairios. Mes neperšame savo nuomonės ar estetikos suvokimo. Namus ir statinius kuriame ne sau, bet klientui. Mūsų pareiga pasiūlyti klientui novatorišką idėją, padėti profesionaliai suderinti poreikius, galimybes, estetinį skonį ir komfortą, harmoningai įkomponuoti į aplinką.

Mes neabejingi kliento piniginei. Taigi, stengiamės patarti, kaip pastatyti kuo pigiau. Nesiūlome taupyti medžiagoms, nesiūlome atsisakyti erdvių. Taupyti padeda ekonomiškai racionalūs projektiniai sprendimai bei naujų technologijų panaudojimas.

Mus motyvuoja klientų pasitikėjimas ir bendras darbas.